Hakkımızda
Yüksek kalite anlayışı, esnek çözümleri ve rasyonel fiyat politikalarıyla müşterilerine 2017 yılından beri üst düzeyde hizmet veren firmamız sektördeki faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir.

Esnek, yenilikçi ve başarı odaklı yönetim anlayışının getirmiş olduğu avantajları kullanarak, kurumsal yapısını gün geçtikçe daha da sağlamlaştıran firmamız, doğru zamanlarda gerçekleştirmiş olduğu doğru yatırımlarla, sektör içinde planlı üretim, hatasız mamul ve gününde teslimleri ile takdir edilen şirketler arasında yerini almıştır.

Bursa Beşevler Sanayi Sitesi 65. blokta yer alan firmamız üretim alanında bulunan makina parkı ile Bursa, İstanbul ve çevre iller yoğunlukta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı birçok noktadan gelen üretim taleplerine daha rahat cevap verebilmek için inşaatı devam eden Kayapa bölgesinde bulunan kendi yerine 2022 ikinci çeyrekte geçmeyi planlamaktadır.

Firmamız 1 İdari Müdür, 1 Teknik Müdür 3 Teknik Personel ve 17 Makine Operatörü personel ile 3 vardiya sisteminde 7/24 olarak hizmet vermektedir.

Kontek Metal! Metal Makina Sanayi

Faaliyet Alanlarımız
CNC Lazer Kesim İşlemleri.
CNC Lazer Kazıma ve Markalama İşleri.
CNC Freze ve CNC Dik İşlem Merkezi İşleri.
CNC Torna işleri.
CNC Abkant Büküm İşleri.
Her Türlü Kaynaklı Birleştirme İşlemleri.
Kumlama İşleri.
Özel Makine Tasarım ve İmalatı.
Kontrol Fikstürü Tasarım ve İmalatı.
Kaynak Fikstürü Tasarım ve İmalatı